INSTANT FIRMX TEMPORARY FACE TIGHTENER

Güzel ve ani bir yüz toparlanması için sıkılaştırıcı. Yaşa bağlı pürüzleri gideren ve çok çabuk toparlayan sıkılaştırıcı. Aktif sıkılaştırıcı içerikler ciltte kalarak zamanın izlerini geri çevirir ve cildi sıkılaştırıp toparlar. İnce çizgi ve derin kırışıklıkların görünümünü pürüzsüzleştirip, cildi sıkılaştırıp toparlayarak cildin tüm gün daha genç görünmesini sağlar. Alındaki çizgileri de yumuşatarak, iki kaş arasındaki "11? çizgisini, göz çevresi kazayağı çizgilerini, genişlemiş gözenekleri, gülümseme çizgilerini, göz altındaki şiş görünümü ve kırışıklıkları yumuşatır.

Cildi toparlayan, sıkılaştıran, ince çizgi ve derin kırışıklıkların görünümünü iyileştiren yüz bakımı.
Çizgiler üzerinde bakım sağlamaktadır; alın çizgileri, iki kaş arasındaki "11" çizgisi, kaz ayağı çizgileri, gülümseme çizgileri gibi.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Çok ince bir tabaka halinde (maske gibi) temiz ve kuru cilde uygulanır. Yüzünüzde ifade yapmadan 3-7 dakika ürün kuruyana dek bekleyiniz. Yüzünüz gergin ve çekilmiş gibi hissettiğinde aynaya bakın, daha genç göründüğünüzü hissedeceksiniz. Su ile ürünü ciltten çıkarınız. Kurulayınız. Cildinizde tüm gün hissedeceğiniz bir sıkılaşma hissi duyacaksınız. Günlük cilt bakımı rutini ile devam ediniz. Bakım kremleri ve nemlendirici ve makyaj öncesinde veya tek başına da uygulayabilirsiniz.

100 ML / 3.4 FL OZ